Kuidas efektselt presenteerida enda ideed?

/
Patreoni looja Jack Conte tahtis esitleda enda ägedat ideed kuulsale youtuberile Casey Neistat´ile ja tegi seda pööraselt ägedal moel. Vaata videost järele.

Tahad teha ilusat kodulehte, disaini või äppi, aga ei oska? Pole probleemi!

/
Selles videos jagab Coworker.com asutaja Leanne Beesley häid keskkondi, kus alustav ettevõtja saab laadida postrite jaoks disainipõhjasid, kodulehtede põhjasid või isegi mobiiliäppide põhjasid, millele enda lahendus ehitada.

Kus on tulevikus töökohti?

/
Kutsekoja prognoosi järgi on aastaks 2024 Eestis järjest enam vaja kõrgharidusega spetsialiste ning vähem lihtsa töö tegijaid. Kus on tulevikus töökohad?

Miks ja kuidas ehitas Chris Anderson 19-aastasega drooni impeeriumi?

/
Selles kõnes jagab 3D Roboticsi asutaja Chris Anderson 275 töötajaga Ameerika suurima droonitootja sünnilugu.

Pühendu enda kunstile

/
Armastad luua, aga kui vaatad ringi, siis tundub nagu teised…

5 probleemi, mis loovad ärivõimalusi

/
Seal, kus tavainimene näeb probleeme, näeb ettevõtja võimalusi.…

Kuidas tänapäeva filosoof enda loovust käivitab?

/
Jason Silva on entusiastlik futurist ja mõtleja, kelle "Shots of Awe" saade on üks pöörane inspiratsioonipuhang. Vaata videost järele, kuidas ta sinna loovasse seisundisse läheb.

Kollaste uudiste reporterist inspireerivate lugude kogujaks

/
See on lugu endisest uudistereporterist, kes ühel päeval sai aru, et tavameedia elab halbadest uudistest. Halbade uudiste asemel otsustas ta hakata tooma inimesteni inspireerivaid lugusid inimestest meie ümber.

Ära kunagi lahku mänguväljakult

/
Steven Jepsen on 72-aastane härrasmees, kes kehastab elufilosoofiat “Never Leave the Playground“. Ta on spordimees, leiutaja, õpetaja, terviseedendaja ja… omamoodi pööraselt äge taat.

Rohkem meelerahu ja inspiratsiooni inimeste eludesse

/
Legendaarse Holstee manifesto loojate vahva algatus: iga kuu tuleb Sulle vahva kunstiteos, mis aitab tuua end praegusesse hetke ja olla tänulik.